Angielski dla początkujących

Angielski to niekwestionowany nr 1 wśród języków używanych całym świecie! Czujesz, że nadszedł czas, aby nauczyć się go od zupełnych podstaw? Szkoła języka angielskiego Ling Team prowadzi kurs angielskiego dla początkujących! Nie liczy się wiek czy wcześniejsze doświadczenia językowe. Potrzebujemy tylko Twojego czasu i motywacji do pracy!

3SCHEDULE

Harmonogram zajęć grupowych
w semestrze jesiennym 2022

Zapisy otwarte!

Wszystkie kursy odbywają się online. Standardowo zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o tej samej porze.
Na życzenie możliwy jest dojazd do siedzimy firmy i przeprowadzenia szkoleń językowych dla pracowników.

Angielski dla początkujących

wtorek, czwartek 20:00-21:00

Nie ma dla Ciebie terminu? Wolisz lekcje indywidualne?
Skontaktuj się z
nami –  zaproponujemy nową grupę w terminie, który Ci odpowiada lub zorganizujemy zajęcia wyłącznie dla Ciebie!

Zapisz się na kurs online!

  TEACHING MATERIALS

  Kurs angielskiego dla początkujących –
  materiały do nauki

  Jeżeli jesteś osobą początkującą, to będziemy uczyć Cię używając podręczników renomowanego wydawnictwa Oxford University Press których koszt doliczany jest do pierwszej płatności. Materiały stanowią mix podręcznika oraz materiałów online.


  W miarę jak Twój poziom językowy będzie coraz wyższy, będziemy używać coraz więcej materiałów zaczerpniętych z prasy internetowej, portali anglojęzycznych itp. Pomoce są dobrane tak, aby ilustrowały materiał gramatyczny i słownictwo, które należy poznać w pierwszej kolejności, a jednocześnie były aktualne i ciekawe dla uczestników zajęć.

  PROGRAMME

  Kurs angielskiego dla początkujących –
  czego będziesz się uczyć?

  Nasze kursy języka angielskiego dla początkujących to szkolenia ogólne, po których nasi słuchacze nabywają umiejętności skutecznej komunikacji w języku angielskim. Rozwijamy przy tym wszystkie 4 podstawowe umiejętności językowe:
  mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, pisanie i wiele więcej!

  Słownictwo

  Pokażemy Ci, jak efektywnie uczyć się nowych słówek, aby nie wyleciały Ci z głowy po kilku lekcjach. Pamiętaj, nie musisz znać wielu angielskich słów, aby zacząć mówić! Już znajomość tych podstawowych pozwoli Ci używać angielskiego w prostych codziennych rozmowach!

  Gramatyka

  Niektórzy jej nie lubią. Niesłusznie. To dlatego, że patrzą na nią od złej strony. Dobrze opanowana potrafi znacznie przyspieszyć proces nauki języka. Gramatyka to nic innego jak odpowiednie nawyki stosowane w odpowiednich sytuacjach. Jeśli ją umiesz – posługiwanie się językiem jest dużo łatwiejsze!

  Czytanie

  Szybko nauczysz się czytać proste teksty po angielsku, rozkłady jazdy, prognozę pogody czy menu w restauracji. Zaczniesz czytać ze zrozumieniem napisy i teksty, które do niedawna były Ci obce, a teraz będą wydawać się proste i znajome.

  l

  Pisanie

  Pisanie po angielsku jest częścią nauki języka, która nie cieszy się popularnością na jaką zasługuje.
  Wymaga większej uwagi i trochę czasu, ale za to świetnie wpływa na naukę i jest szczególne ważna, kiedy chcesz wypełnić formularz po angielsku i napisać maila. Pisanie takich tekstów szybko stanie się to dla Ciebie łatwe!

  Rozumienie ze słuchu

  Na zajęciach będziesz słuchał nie tylko materiałów do ćwiczeń, ale i lektora i/lub innych kursantów. Ważne, żeby słuchać języka angielskiego nie tylko podczas zajęć, ale także w domu. Dlatego wybieraj bardziej świadomie angielskie piosenki czy włącz radio BBC. Dla osób początkujących świetne będą też bajki dla dzieci po angielsku!

  w

  Mówienie

  Mów od pierwszej lekcji! Serio. Mnóstwo osób zaczyna uczyć się angielskiego, lecz mówienie odkłada na później. Najczęstsze wytłumaczenie to: „Muszę nauczyć się więcej słownictwa, wtedy zacznę mówić”. Niekoniecznie. Znasz sześć słów po angielsku? Trzy rzeczowniki i trzy czasowniki? Zatem możesz ułożyć dziewięć zdań już na pierwszej lekcji!

  Chcesz przełamać barierę językową. Weź udział w naszych językowych spotkaniach integracyjnych!

  Jeżeli uczysz się indywidualnie, możesz wziąć udział w jednej z naszych otwartych imprez integracyjnych, gdzie z innymi osobami uczącymi się języka angielskiego będziesz ćwiczyć używanie go w praktyce. Miło spędzisz czas, poznasz nowych ludzi i nabierzesz odwagi w mówieniu!

  Rodzaje zajęć

   Z

   Indywidualny kurs angielskiego dla początkujących online

   Z

   Grupowe kursy angielskiego od postaw dla grup od 3 do 6 osób online

   Z

   Angielski od podstaw dla firm z dojazdem na terenie Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Katowic

   Tryb zajęć 

    Z

    Intensywne (lekcje 3 razy w tygodniu)

    Z

    Standardowe (lekcje 2 razy w tygodniu)

    Z

    Dla zajętych (lekcje raz w tygodniu)

    VIDEO

    Angielski dla początkujących
    na kanale Ling Team na You Tube!

     Szukasz dodatkowych materiałów do nauki angielskiego? Chcesz osłuchać się z nowym językiem i sukcesywnie budować bazę wiedzy? Zapraszany na nasz vlog, gdzie regularnie wrzucamy materiały dla początkujących. Słówka, gramatyka, inspiracje, językowe lifehacki… Jeśli szukasz skondensowanej wiedzy podanej bez zadęcia i z humorem, wpadnij na nasz kanał!

     Odsyłamy także do naszego artykułu: Jak nauczyć się angielskiego szybko i efektywnie? Poznaj 20 skutecznych podpowiedzi

     Proces nauki

     Język angielski dla początkujących –
     take your time…

     …to znaczy: „nie spiesz się!” Wszystko da się opanować, ale potrzeby jest plan i jego konsekwentna realizacja. Zapewne wiesz, że nie ma nic gorszego niż słomiany zapał. Nie musisz znać wszystkich słów, żeby zacząć rozmawiać. Najbardziej potrzebne czasy, trochę zwrotów z życia codziennego, garść podstawowych czasowników – i możesz zacząć bawić się angielskim!

     Skorzystaj z oferty szkoły językowej Ling Team i przekonaj się, że nauka angielskiego od podstaw może być prosta i przyjemna! Nasz kurs angielski dla początkujących jest przygotowany specjalnie dla osób, które dopiero zaczynają lub znają tylko kilka słów. Uczymy w luźnej atmosferze – nie przepytujemy, nie robimy kartkówek, nie wywieramy presji.

     Zadaj nam pytanie

     Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz w pełni zaufać.

      

      

     Angielski dla firmLekcje angielskiego online