Kurs języka angielskiego z certyfikatem

W dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym znajomość języka obcego jest niemal niezbędna, aby odnosić sukcesy na rynku pracy oraz kształcić się za granicą. Jak powszechnie wiadomo językiem, którego warto uczyć się w pierwszej kolejności, jest angielski. I choć sama umiejętność posługiwania się nim już otwiera niezliczoną liczbę możliwości, są miejsca i instytucje, które wymagają pisemnego potwierdzenia znajomości języka. Wtedy warto zaliczyć kurs języka angielskiego z certyfikatem. W Ling Team znajdziesz kursy językowe, które przygotują Cię do najpopularniejszych egzaminów językowych!

kurs-jezyka-angielskiego-z-certyfikatem

jesiennymSCHEDULE

Harmonogram kursów z certyfikatem
w semestrze jesiennym 2022

Zapisy otwarte!

Wszystkie kursy odbywają się online. Standardowo zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o tej samej porze.
Na życzenie możliwy jest dojazd do siedzimy firmy i przeprowadzenia szkoleń językowych dla pracowników.

Kurs przygotowawczy do FCE

zapytaj

Kurs przygotowawczy do CAE

zapytaj

Nie ma dla Ciebie terminu?
Skontaktuj się z
nami –  zaproponujemy nową grupę w terminie, który Ci odpowiada.
Dla Ciebie także postaramy się przygotować niestandardowy grafik!

COURES

Egzaminy z języka angielskiego

Cambridge English

Egzaminy Cambridge English Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych. Umożliwiają ocenę sprawności używania języka angielskiego do komunikowania się w prawdziwych sytuacjach z życia codziennego. Egzaminy obejmują całą skalę poziomów zaawansowania i są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego
(CEFR – Common European Framework of Reference).

C2 Proficiency Certificate of Proficiency in English

 B2 First Certificate in English

(FCE)

poziom średnio zaawansowany

Jest to potwierdzenie znajomości języka na poziomie średnio zaawansowanym B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Ten dokument uznawany jest nie tylko przez instytucje i pracodawców w Polsce, ale również za granicą, dlatego warto zainwestować w siebie i zdać z naszą pomocą egzamin FCE.

C2 Proficiency Certificate of Proficiency in English

Certificate in Advanced English (CAE)

poziom zaawansowany

Zdobycie tego certyfikatu oficjalnie potwierdza, że Twoja znajomość języka angielskiego jest już na zaawansowanym poziomie. Wówczas otwierają się przed Tobą nowe możliwości – międzynarodowa kariera zawodowa czy podjęcie studiów za granicą. Jest to też wymóg podczas kwalifikacji nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych i średnich.

C2 Proficiency Certificate of Proficiency in English

Certificate of Proficiency in English (CPE)

poziom profesjonalny

Uzyskanie tego certyfikatu to największe osiągnięcie dla wszystkich osób uczących się angielskiego. To prestiżowe wyróżnienie, które oficjalnie potwierdza znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie zaawansowania. Poruszane w trakcie kursu i samego egzaminu zagadnienia dotyczą dziedziny prawa, ekonomii, polityki czy szeroko rozumianego biznesu. To z pewnością cel każdego, kto planuje rozwinąć międzynarodową karierę zawodową lub studiować na najlepszych uczelniach na całym świecie.

Zapisz się na kurs online!

  COURES

  Międzynarodowy certyfikat
  znajomości języków obcych

  Egzaminy Cambridge English Qualifications to nie jedyne testy ze znajomości języka angielskiego. Bardzo popularne są także IELTS (International English Language Testing System) oraz TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Jeden i drugi egzamin sprawdzają specjalistyczne słownictwo z różnych obszarów, a także umiejętność logicznego argumentowania i wyciągania wniosków czy czytania ze zrozumieniem tekstów naukowych.

  Obydwa certyfikaty sprawdzają wiedzę z angielskiego w danym momencie i są ważne zazwyczaj przez 2 lata (w zależności od uczelni, wniosków wizowych itp.). Określają poziom języka angielskiego zdającego, dlatego certyfikat otrzymasz zawsze – z odpowiednio zaznaczonym poziomem języka angielskiego.

  Egzamin TOEFL jest bardziej popularny w Stanach Zjednoczonych, a IELTS w Wielkiej Brytanii.

  IELTS ling team

  IELTS (International English Language Testing System) 

  Najpopularniejszy na świecie test angielskiego dla osób chcących studiować lub pracować za granicą. IELTS ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych osób, które chcą się uczyć lub pracować w krajach, gdzie język angielski jest językiem komunikacji. Każdego roku przeprowadzanych jest ponad 3 milionów testów.

  C2 Proficiency Certificate of Proficiency in English

  TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

  Jest standaryzowanym akademickim egzaminem z języka angielskiego, wybieranym głównie przez uczniów ubiegających się o przyjęcie na studia w Stanach Zjednoczonych. TOEFL jest również akceptowany jako dowód znajomości języka angielskiego przez niektóre uczelnie spoza Stanów Zjednoczonych. TOEFL to w rzeczywistości zestaw egzaminów, z których najpopularniejszym jest TOEFL iBT.

  Chcesz zdać inny kurs czy przygotować się do matury?

  Skontaktuj się z nami! Ustalimy dla Ciebie najlepszą ścieżkę do wybranego celu.

  Napisz do nas!

  Ucz się z własnego domu

  Dlaczego warto zdobyć certyfikat w języku angielskim?

  Nauka języka to rzecz, w którą warto inwestować z uwagi na ciągle zmieniający się rynek pracy. Dla mieszkańców Europy umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest teraz niemal obowiązkowa, jeśli myślą oni o karierze w międzynarodowych firmach czy studiowaniu na najlepszych światowych uczelniach. Daj sobie szansę na więcej! Przygotuj się z nami do wybranego egzaminu językowego!

  Zadaj nam pytanie

  Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz zaufać.

  Kurs Business English