Kurs konwersacyjny
angielski

Jeżeli chcesz płynnie posługiwać się językiem angielskim w różnych sytuacjach życia prywatnego i zawodowego, to kursy konwersacyjne języka angielskiego prowadzone przez szkołę językową Ling Team przeznaczone są dla Ciebie. Kurs konwersacyjny jest uzupełnieniem pozostałych kursów i daje możliwość przełamania bariery językowej i nabywania płynności w mówieniu. Dla osób, które nie biorą udziału w innych zajęciach,  kowersacje dają możliwość utrzymywania znajomości języka na wysokim poziomie i ugruntowanie wcześniej nabytych umiejętności.W trakcie ich trwania wzbogacisz znacząco swoje słownictwo o zwroty, których rzeczywiście potrzebujesz w swoich rozmowach. W przeciwieństwie do innych zajęć kurs konwersacyjny ten nie wymaga przygotowania poza lekcją, a jest nastawiony na spontaniczną dyskusję i rozmowę na wybrane, wcześniej podane tematy. Podczas zajęć nauczyciel podpowiada, rejestruje i wysyła uczestnikom słownictwo zapis lekcji.

SCHEDULE

Harmonogram zajęć grupowych
w semestrze jesiennym 2022

Zapisy otwarte!

Wszystkie kursy odbywają się online. Można także umówić się na zajęcia indywidualne.
Na życzenie możliwy jest dojazd do siedzimy firmy i przeprowadzenia szkoleń językowych dla pracowników.

Kurs konwersacyjny

zapytaj

Kurs konwersacyjny dla zaawansowanych

zapytaj

Nie ma dla Ciebie terminu?
Skontaktuj się z
nami –  zaproponujemy nową grupę w terminie, który Ci odpowiada.
Dla Ciebie także postaramy się przygotować niestandardowy grafik!

OBJECTIVES

Kurs konwersacyjny języka angielskiego –
jakie korzyści uzyskasz?

Płynna komunikacja po angielsku

Po ukończeniu kursu będziesz płynnie komunikował się w codziennych sytuacjach, wyrażał opinie czy rozpoczynał rozmowę z anglojęzycznymi znajomymi.

Przełamanie bariery językowej

Jeśli chcesz na zawsze rozprawić się ze strachem przed mówieniem po angielsku, to jesteś we właściwym miejscu!

Poszerzenia zakresu słownictwa

Poznasz zwroty i wyrażenia z życia codziennego oraz te stosowane w formalnych sytuacjach.

Większe możliwości na rynku pracy

Mówienie po angielsku to must know na rynku pracy. Z nami nauczysz się wygłaszania opinii, argumentowania, dyskusji.

LESSONS MODE 

Tryb zajęć

Dla zajętych

zajęcia raz w tygodniu

Nie masz czasu. Rozumiemy to. Wybierz jedne z zajęć i daj z siebie wszystko. Jedna lekcja w tygodniu to niewiele, ale jeżeli dodasz do tego samodzielną naukę w wolnym czasie, zdziwisz się, jak wiele możesz osiągnąć.

Dla ambitnych

zajęcia dwa razy w tygodniu

Standardowy kurs. Możesz wiele osiągnąć, nie musisz skupiać się wyłącznie na jednym aspekcie zajęć. Wybierz na przykład gramatykę + skills albo skills + konwersacje, aktywnie uczestnicz w zajęciach, dorzuć do tego swoje zaangażowanie i ciesz się z szybkich postępów.

Maksymalne tempo

zajęcia trzy razy w tygodniu

Zależy Ci na szybkich postępach? Mierzysz wysoko? Super! Doceniamy to i będziemy Cię wspierać. Dobierzemy zajęcia najlepsze dla Ciebie, rozwijające wszystkie najważniejsze umiejętności.

Zajęcia indywidualne

zajęcia raz w tygodniu

Jeśli chcesz maksymalnie skupić się na korygowaniu błędów w mówieniu, postaw na zajęcia 1 na 1 z profesjonalnym lektorem.

Zajęcia grupowe

zajęcia dwa razy w tygodniu

Zajęcia odbywają się w grupach od 3 do 6 osób. Jeśli zależy Ci na interakcji z innymi kursantami i żywych dyskusjach z różnymi punktami widzenia, to opcja dla Ciebie!

Test poziomujący z języka angielskiego

Sprawdź, na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Rozwiąż nasz test poziomujący.

English for everyone! Konwersacyjny kurs angielskiego

Dla dorosłych

indywidualne lub w grupie

Konwersacje z języka angielskiego dla dorosłych polecane są dla osób, które mają już pewną znajomość języka i chcą poprawić swoją płynność w mówieniu lub przygotować się do pracy w międzynarodowym środowisku czy egzaminów językowych.

Dla młodzieży

indywidualnie lub w grupie

Konwersacje z angielskiego dla młodzieży są przeznaczone dla osób, które uczą się języka angielskiego w szkole i chciałyby nabrać biegłości w porozumiewaniu się w tym języku lub przygotować się do różnego typu egzaminów.

Zapisz się na kurs online!

  Kursy dla firm

  Tematyczne kursy języka angielskiego dla firm

  Interesują Cię zajęcia z konwersacji na tematy związane z Twoją branżą? Chcesz przeszkolić swoich pracowników? Wiemy, jak ważne jest pokonywanie barier językowych, zwłaszcza jeśli posługujesz się na co dzień językiem biznesowym. Dlatego oferujemy kursy angielskiego, które wyposażą Cię w słownictwo native speakerów i poprawią poziom znajomości języka angielskiego w danym obszarze. Możemy przeprowadzić konwersacje na temat zarządzania, księgowości, sprzedaży, marketingu, finansów, organizacji pracy, logistyki, kontroli jakości, HR, IT i wiele innych.

  Zadaj nam pytanie

  Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz zaufać.

  Skontaktuj się