Kursy języka angielskiego

Możesz wybierać spośród 6 różnych kursów angielskiego, odbywających się w grupach do 6 osób lub indywidualnie.  Możesz  uczyć się online lub z dojazdem do firmy, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapewniamy materiały potrzebne do nauki. Kursy języka angielskiego zapewniają wszechstronny rozwój praktycznych umiejętności językowych niezbędnych do skutecznego porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację i przełamywanie barier językowych. Skorzystaj z najczęściej wybieranego kursu angielskiego 2 razy w tygodniu, ale możesz uczyć się też
1 raz lub 3 razy w tygodniu, a nawet częściej!

SCHEDULE

Harmonogram zajęć grupowych
w semestrze jesiennym 2023/24

Zapisy otwarte!

Wszystkie kursy odbywają się online. Standardowo zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o tej samej porze.
Na życzenie możliwy jest dojazd do siedziby firmy i przeprowadzenie szkoleń językowych dla pracowników.

Pierwsza lekcja jest lekcją próbną, płatna jeżeli zdecydujesz się uczyć z nami.
Jeżeli nie – możesz zrezygnować bez konsekwencji finansowych.

Możliwość płatności za kurs w dwóch ratach!

Nie ma dla Ciebie terminu? Wolisz lekcje indywidualne?
Skontaktuj się z
nami –  zaproponujemy nową grupę w terminie, który Ci odpowiada lub zorganizujemy zajęcia wyłącznie dla Ciebie!

Zapisz się na kurs online!

  COURES

  Zobacz inne kursy języka angielskiego

  Intensywny kurs języka angielskiego

  Zależy Ci na szybkich postępach? Możesz poświęcić sporo czasu na naukę? Świetnie! Doceniamy to i będziemy Cię wspierać. Dobierzemy zajęcia najlepsze dla Ciebie, rozwijające wszystkie najważniejsze umiejętności. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu.

  pamiętać o opisie !

  Kurs konwersacyjny angielski

  Masz problem z płynnością wypowiedzi? Meczy Cię blokada językowa i strach przed mówieniem w języku obcym? Kursy konwersacyjne znacznie pomogą wypracować umiejętność swobodnej wypowiedzi. W trakcie ich trwania wzbogacisz swoje słownictwo o popularne, użyteczne zwroty. Styl prowadzonych zajęć pozwoli Ci łatwo przełamać i nabrać pewności siebie.

  wakacyjne kursy angielskiego Kraków

  Wakacyjny kurs angielskiego

  Szukasz dodatkowych zajęć językowych w wakacje z języków obcych? Nie musisz przyjeżdżać do Krakowa, aby uczyć się w naszej szkole! Obecnie zajęcai tego typu prowadzimy wyłącznie online. Potrzebujesz tylko komputera z dostępem do internetu. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca!

   

  kurs angielskiego z certyfikatem

  Kurs angielskiego z certyfikatem

  Po ukończeniu tego kursu języka angielskiego możesz przystąpić do egzaminów na międzynarodowy certyfikat językowy, m.in. Advanced (CAE) – Egzamin Cambridge English, IELTS International English Language Testing System i wiele innych. Pomożemy Ci przygotować się do dowolnego egzaminu językowego.

  Ling Team angielski online

  Kurs Business English

  Pracując w międzynarodowym środowisku potrzebujesz kompetencji językowych dostosowanych do Waszej branży. Uczestnicy naszych kursów biznesowych oprócz umiejętności ogólnych nabywają wiedzę dotyczącą specjalistycznego języka angielskiego.
  Zdobądź praktyczne umiejętności posługiwania się angielskim w biznesie!

  Język angielski dla firm

  Szkolenia językowe dla firm to nasza specjalność. Od lat prowadzimy szkolenia i kursy języka angielskiego dla czołowych polskich firm i instytucji, obejmujące bardzo wiele branż.
  Przeprowadzimy szkolenie językowe dedykowane dla specyfiki Twojej Firmy.

   

  COURES

  Specyfika naszych kursów języka angielskiego

  }

  Godziny zajęć

  Szkoła językowa Ling Team prowadzi lekcje języka online rano i popołudniu,
  już od 7.00 aż do 21.00.

  Kursy grupowe: poniedziałek– piątek,
  Kursy porannne od 7.00 do 10.00,
  Kursy popołudniowe od 15.00 do 21.00.

  Niestandardowy grafik

  Zamiast standardowego systemu zajęć poniedziałek–środa o tej samej godzinie, możesz zbudować dowolny grafik, np. poniedziałek 18:00, wtorek 17.00 i czwartek 18.00 lub dowolnie inaczej.
  Możesz chodzić na zajęcia tylko raz w tygodniu!

  Liczba osób w grupie

  Dla komfortu uczestników grupy mają maksymalnie 6 osób, a nową otwieramy gdy zgłoszą się przynajmniej 3 chętne osoby.

  Grupy wiekowe

  Osoby zgłaszające się na kursy grupowe dzielimy na dorosłych i młodzież, tak aby zajęcia przebiegały w swobodnej, otwartej atmosferze.

  Kursy angielskiego z dojazdem na terenie Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia

  Czujesz, że nauka języka face-to-face z lektorem dają Ci najlepsze rezultaty, ale nie masz czasu uczęszczać do szkoły językowej?
  Możemy przyjechać do Ciebie na terenie Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia.

  Payment

  Płatność za kursy

  Zajęcia standardowe

  W przypadku lekcji grupowych organizowanych przez Ling Team możesz zapłacić tylko za lekcje do końca miesiąca, w którym podejmiesz naukę. Następnie decydujesz, czy ją kontynuujesz. Jeżeli tak opłacasz kurs do końca semestru. Jeżeli nie rezygnujesz z dalszej nauki.

  Zajęcia na życzenie

  W przypadku zajęć indywidualnych lub grupowych organizowanych na życzenie, możesz zdecydować się na wykupienie tylko jednej lekcji. Jeżeli zechcesz kontunuować kurs, opłacasz go za kolejny miesiąc z góry.

  COURES

  Proces rekrutacji na kursy językowe

  1
  Proces rekrutacyjny jest bardzo prosty. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość, przedstawisz się i opiszesz swoje cele językowe oraz ilość czasu, którą chcesz przeznaczyć na naukę. Jeśli masz problem z określeniem swojego poziomu znajomości angielskiego, rozwiąż nasz test poziomujący.
  2
  Teraz nasz ruch! Skontaktujemy się z Tobą, zweryfikujemy Twój poziom i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

  Zadaj nam pytanie

  Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz w pełni zaufać.

   

   

  Angielski dla firmLekcje angielskiego online