Lekcje angielskiego online

zajęcia w grupie lub indywidualne

Sprawdź lekcje angielskiego online, gdzie nauczysz się języka na zajęciach indywidualnych lub w grupie. Możesz brać udział w regularnych kursach języka angielskiego przez internet w dowolnym miejscu i czasie. Dołącz do jednej z właśnie otwieranych grup lub umów się na zajęcia!

Wybierz poziom dla siebie

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Możesz wybrać angielski online dla początkujących, jak i dla średniozaawansowanych czy zaawansowanych. Przez cały rok otwieramy nowe grupy. Zapytaj o miejsce, a jeśli chwilowo wszystkie są zajęte, zostaw kontakt, a my powiadomimy Cię natychmiast, gdy otworzymy nową grupę.

Terminy na semestr zimowy 2021/2022

Prowadzimy lekcje języka online rano i popołudniu, już od 7.00 aż do 21.00.

Jeżeli aktualnie nie ma dla Ciebie odpowiedniego terminu, daj nam znać, kiedy chcesz się uczyć, a my powiadomimy Cię, jak tylko rozpoczniemy zajęcia w terminie, który Ci odpowiada.

OBJECTIVES

Nauka angielskiego online.
Dołącz do jednej z nowych grup!

Z

Regularne zajęcia

Stałe dni, stałe godziny. Wybierasz te, które Ci odpowiadają.

Z

Małe grupy

W zajęciach uczestniczy od 3 do 6 osób.

Z

Zajęcia indywidualne

Dedykowane zajęcia online z lektorem.

Z

Raz, dwa lub trzy razy w tygodniu

Dostosuj naukę angielskiego do Twojego rytmu dnia.

Z

Swobodny wybór kursów

Skills, konwersacje lub gramatyka – wybierz kurs, którego potrzebujesz. Lub wybierz wszystkie.

Z

Cały czas prowadzimy nabór.

Nie martw się semestrami. Możesz dołączyć w każdej chwili.

Z

Wystarczy miesiąc nauki angielskiego

Możesz, ale nie musisz decydować się na cały semestr lub rok.

Z

Płatności miesięczne lub trymestralne.

Płać, jak Ci wygodnie. Oczywiście im dłużej z nami zostaniesz, tym więcej zaoszczędzisz.

COURES

Zakres lekcji języka angielskiego online

Gramatyka

podstawa

Podobno większość uczących się jej nie znosi. Niesłusznie. To dlatego, że patrzą na nią od złej strony. Dobrze opanowana potrafi znacznie przyspieszyć proces nauki języka. Gramatyka to nic innego jak odpowiednie nawyki stosowane w odpowiednich sytuacjach. Jeśli ją umiesz – posługiwanie się językiem jest dużo łatwiejsze!

Umiejętności

To, co liczy się najbardzej

Najpierw potrafisz się przedstawić. Potem wiesz, jak zamówić obiad. Póżniej dogadujesz się w sklepie. Potrafisz napisać maila, na początku prostego, z czasem dłuższego, bardziej skomplikowanego. Rozumiesz prosty artykuł w gazecie, z czasem możesz czytać książki po angielsku. Rozumiesz prostą rozmowę, a potem nie masz problemu z oglądaniem serialu.

To są umiejętności, których Cię nauczymy, jeżeli tylko dasz sobie szansę.

Konwersacje

swoboda i pewność siebie

Poczuj się pewnie w każdej sytuacji. Nie martw się swoim akcentem, potknięciami gramatycznymi. Tu chodzi tylko o płynność, pewność siebie i swobodę komunikacji.

Nieważne, że być może nie znasz jeszcze języka perfekcyjnie. Wielu native speakerów też nie! Jesteś inteligentnym człowiekiem, masz coś do powiedzenia, powiedz to po angielsku.

COURES

Nauka języka angielskiego online.
Dopasuj tempo do siebie

Dla zajętych

zajęcia raz w tygodniu

Nie masz czasu. Rozumiemy to. Wybierz jedne z zajęć i daj z siebie wszystko. Jedna lekcja w tygodniu to niewiele, ale jeżeli dodasz do tego samodzielną naukę w wolnym czasie, zdziwisz się, jak wiele możesz osiągnąć.

Dla ambitnych

zajęcia dwa razy w tygodniu

Standardowy kurs. Możesz wiele osiągnąć, nie musisz skupiać się wyłącznie na jednym aspekcie zajęć. Wybierz na przykład gramatykę + skills albo skills + konwersacje, aktywnie uczestnicz w zajęciach, dorzuć do tego swoje zaangażowanie i ciesz się z szybkich postępów.

Maksymalne tempo

zajęcia trzy razy w tygodniu

Zależy Ci na szybkich postępach? Mierzysz wysoko? Super! Doceniamy to i będziemy Cię wspierać. Dobierzemy zajęcia najlepsze dla Ciebie, rozwijające wszystkie najważniejsze umiejętności.

Zadaj nam pytanie

Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz zaufać.

Kursy języka angielskiegoSkontaktuj się