Dlaczego to robimy?

Języki są super! Pozwalają komunikować się z ludźmi na całym świecie, otwierają drzwi do kariery, poszerzają horyzonty o obszary inaczej niedostępne. Ludzie są super! Wy – nasi uczniowie – jesteście super. Często mamy wrażenie, że czerpiemy od Was tak samo, jak Wy od nas. Wasz sukces to nasz sukces. Uczenie jest jak wspólne odkrywanie, wspólna praca, wspólne dochodzenie do celu. Jedno z najciekawszych zajęć na świecie. Dlatego to robimy.

Nasze DNA

Uczymy przede wszystkim dorosłych
– w firmach i online

Uczenie dorosłych to nasze DNA. Przez lata  wypracowaliśmy własne podejście do nauczania oparte o zasady communicative approach i blended learning, bo wiemy, że tak nauczycie się najszybciej i najskuteczniej. Nie wzięło się to znikąd – mamy solidną wiedzę teoretyczną oraz szerokie doświadczenie w wielu metodach nauczania języków obcych. Oprócz communicative approach i blended learning poznaliśmy również wiele metod bezpośrednich (Direct Method, Callan) a także metod nietypowych, takich jak TPR (Total Physical Response), Audiolingual Method czy nawet the Silent Method i wiemy, które sposoby działają, a które nie. Jednocześnie wiedząc, że Wy, nasi uczniowie, macie różne potrzeby, dostosowujemy nasze metody tak, aby jak najlepiej służyły każdemu z Was, żeby każdy osiągnął swoje cele.

Angielski dla firm

Nauczymy angielskiego pracowników Twojej firmy.

Lekcje angielskiego online

Nauczymy Cię angielskiego w grupie lub indywidualnie.

Rozwiąż test poziomujący

Bezpłatny test z języka angielskiego. Od tego zaczniemy.

CHOOSE US

Kilka faktów o nas

Z

Działamy od 12 lat

I cały czas doskonalimy swoje standardy.

Z

Mamy tysiące zadowolonych kursantów.

I przeprowadziliśmy setki tysięcy lekcji.

Z

Zaczęliśmy jako szkoła językowa w Krakowie.

Teraz uczymy w całej Polsce, a także poza nią.

Z

Starannie dobieramy swój zespół.

Bo nie ma dobrych szkół. Są tylko dobrzy nauczyciele.

Zadaj nam pytanie

Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów od języka, któremu możesz zaufać.

dla firm Skontaktuj się