Test poziomujący – angielski

Nie wiesz, w jakim stopniu znasz język angielski? Wypełnij test, który określi Twój poziom! Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić wyniki testu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, gdzie zacząć wspólną przygodę. 

test poziomujący angielski

Zanim zaczniesz test…

Z

Znajdź odpowiednie miejsce

Usiądź w cichym miejscu, gdzie będziesz mógł(-a) się skupić.

Z

Wygospodaruj czas

Zarezerwuj sobie około 30 minut na rozwiązanie testu.

Z

Udzielaj tylko odpowiedzi, które znasz

Nie strzelaj – jeśli nie czujesz się na siłach, by zrobić cały test, wypełnij tylko tyle, ile potrafisz. Pamiętaj, że za każdym razem tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Z

Ucz się na błędach

Koniecznie przeanalizuj wyniki. Traktuj test jako dodatkową sesję nauki!

OBJECTIVES

Co obejmuje test poziomujący?

Test obejmuję wiedzę z zakresu gramatyki języka angielskiego: czasy gramatyczne, okresy warunkowe, tryby czasowników czy formy odczasownikowe.

Aby osiągnąć wysoki wynik testu potrzebna będzie znajomość struktur leksykalno-gramatycznych, takich jak połączenia wyrazowe, czasowniki frazowe, formy pełne i skrócone. Test poziomujący sprawdzi także zasób słownictwa, znajomość idiomów czy synonimów.

English for everyone!

Sprawdź znajomość języka – test poziomujący angielski odpowiedni dla każdego!

Jaki masz poziom angielskiego? Sprawdź! Bez względu na to, czy uczysz się od lat czy dopiero zaczynasz. Każdy ma szansę, aby dzięki pracy i wsparciu profesjonalnych lektorów osiągnąć zaplanowane cele językowe!

Rozwiązuję test!

Zadaj nam pytanie

Jeśli nie masz pewności, jakie lekcje języka angielskiego są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami, powiedz kilka słów o sobie, a my powiemy Ci, jak najszybciej nauczysz się języka. Jeżeli interesują Cię szkolenia językowe dla firm, lekcje języka angielskiego online lub po prostu korepetycje z języka angielskiego, skontaktuj się z nami. Ling Team to zespół specjalistów, który sprawnie pomoże Ci nauczyć się języka obcego.

Skontaktuj się